Pařmeni

Statistika

Hlavní stránka

Po dlouhé době ...

Je tu květen a na stránkách pořád a jedna ta samá stará novinka "sázka". Už mě to leze krkem takže napíšu, co se vesměs vše stalo měsíc zpátky.

Jedna viditelná věc je asi úprava vzhledu stránek, není to moc velká změna ale aspoň nějaká. 27.3. mi Firmar říkal že to s novinkama na stránkách rozjede, začalo to přidáním obrázku "sázka" o den později a tím to také skončilo. Ale né že by se na to prostě vykašlal, prostě měl moc práce takže si nenašel ani chvilku aby napsal o svých klipech jako třeba "Bible of DooM Chapter 1", "Rambo meet Doomer", "Firmar and SMS" a "Firmar his finger and pen". Zajímavé je, že tyto videa dal pouze na YouTube a odkazy na ně na ZD fóru ale na stránky klanu nevyšel čas.

Další zásadní věc je vyhození člena klanu a to Warhammera kvůli neaktivitě. To samé hrozí i Hitmanerovi pokud bude stále neaktivní. Firmar mě nedávno informoval, že bychom mohli vzít do klanu dalšího hráče, ale je ze zahraničí a hraje věčinou na ST ...  já pouze váhám.

Aby se na stránkách aspoň něco dělo a aby nebylo mrtvo, zpřístupnil sem administraci stránek všem členům takže zde mohou přidávat novinky, přidávat obrázky aj.

Poslední uprava je přidání panelu "novinky" kde se zobrazují naposledy přidané obrázky, články aj. na stránkách. Takže se nemusí psát celá novinka kvůli jednomu přidanému obrázku.

To bylo asi v celku vše, doufám že tohle nebudu muset psát i za další měsíc.

© Krym

Poslední komentáře
20.05.2008 15:49:14: Doufam že si to užil XD !!!
06.05.2008 22:35:42: Krym musí chudák plnit povinnosti za ostatní =)
 
Čus bus bambus, kdo nezná Pařmeny je kaktus ! © Krym