Pařmeni

Statistika

Hlavní stránka

Odchod

Uvožoval sem o tom již mnohokrát, ale vždy sem se z toho nějak vymotal (jestli to bylo Doomem, kámošema v klanu, pamětí, nevim).
Už pěkně dlouho sem se snažil, aby v klanu nebylo mrtvo (např. přihlášení na mčr ze kterého nejsem vůbec pyšnej a nadělali sme si víc nepřátel než přátel + nějaké další okolnosti v klanu).
Chtěl sem alespoň po ostatních, když nejsou (jsou?) tréninky, aby alespoň chodily na stránky klanu - psali do diskuze.
Po delší době se opět nic nehnulo (pokud neberu ohledy na Firmara kterej měl "strááášně móóóc" práce) ... alespoň sem obnovil grafiku stránek, udělal můj tzv."Jarní úklid na stránkách", navýšil prostor na stránkách za kredity našetřené na webgardenu, povolil všem přístup do administrace (i s malým návodem) a zadal úkol (tzv. životopis) na vylepšení seznamu členů.
Ikdyž sem si myslel, že po tejdnu, co by se ostatní mohli kouknout na stránky klanu, se konečně bude něco dít, nědělo. Bylo to to samé jako bych nic nepsal.
Za několik dní po napsání newsky za měsíc duben, kdy už sem věděl, že už to nemá cenu, se rozepsal Firmar. I když sem byl rád, stejně mě to nějak nepomohlo.

Nechci odejít z klanu pouze pro to, že je v něm mrtvo. Štvě mě nejvíc to, jak hraju ... několikrát sem si pouštěl videa z různých her a někdy nechápu, co dělám za cipoviny. Před pár dny jsem si zahrál CTF, chtěl sem si zapařit ale v jeden moment sem pochopil, že tak to už dál nejde ... po dobu několika minut sem nemohl dát ani jeden frag, když sem šel kamkoliv tak sem prostě nemohl zabít soupeře (bylo to 2 na 2). (...) prostě sem největší smolař.
Zkrátka, z osobních důvodů odcházím z klanu.

© Krym

Vzkaz na závěr:
Sorry Firmare a hodně štěstí.

"Čus bus bambus, kdo nezná Pařmeny je kaktus."
Žádné komentáře
 
Čus bus bambus, kdo nezná Pařmeny je kaktus ! © Krym